svobodnatelevize.cz   Cílem Svobodné televize je skončit s kolonií či protektorátem ČR tím, že učiníme ohromný nátlak na vládu v nové, tentokrát úplně jiné sametové revoluci. To bude krok č. 1. Plně legální a legitimní! Sponzoruje n¨NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, obrodu národa a vytvoření maximální prosperity.

 

nástroj pro revoluci

 

o nás a útoky na nás
nová revoluce
natočené pořady 2018
natocene porady 2017
natočené pořady starší
kanál Jana Sedláčka
kanál Petra Orteka
jiné televize a kanály
odkazy
kontakt

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

O nás a o útocích na nás

 

Čím se lišíme os jiných alternativních médií a aktivistů

 

Jsme odborníci v oboru strategie, práva, analýzy, politologie, ekologie, rozumíme ekonomice, máme strategii, jak napravit stát... Ten nás považuje za své nepřátele. Našim cílem není nezávisle informovat, ale informovat závisle a selektivně s cílem co nejrychleji ukončit polistopadové zlo.

 

 

 

Útok a lži od Petra Richarda Orteka alias Černého

 

https://www.youtube.com/watch?v=tdW9Y7mevnE

 

Nevíme jestli za útky pana Orteka je nějaký nátlak na jeho osobu, či mu jsou jenom podstrkávány nějaké lživé informace z BIS či odjinud, ale historie se opakuje! Josefu Tomanovi je opět něco překaženo a máme silné podezření, že za tím je zase práce nějakého agenta. Dokonce si jsme celkem jisti jakého, ale to zde uvádět nebudeme. Uvědomme si jenom, že aktivistické skupiny jsou prošpekované agenty. U řady aktivistů, včetně těch, kteří je vedou, to je zřejmé, alespoň tedy nám. Ať to je již jedna břichatá "aktivistka" či jisté osoby v alternativních médiích, my máme jasno.

 

 

*        Na útoky od státu a agentů převlečených za aktivisty jsme zvyklí, ale snášku lží od pana Orteka jsme nečekali.

*        Pan Ortek najednou ukončil činnost své nezávislé televize a než ji předal jistému aktivistovi z Prahy, pro kterého ji měl provozovat bývalý ODS funkcionář, aniž jsme o tom plánovaném předání věděli, oslovili jsme pana Orteka a on se rozhodl ji předat nám. Daroval nám všechny znělky, loga, Toman se stal správcem youtube kanálu, který pan Ortek do té doby užíval a kde měl téměř 8.000 odběratelů. Webem měl být server SvobodnaTelevize.cz, který vlastníme. Jelikož Toman nevěděl jak, pan Ortek, po malé úpravě dal sám na ten kanál první video, které jsme natočili, kde byl úvod a znělka předtím jeho, tehdy již naší nezávislé televize a kde nato následovalo "poděkování panu Ortekovi za to, že nám svou televizi, jejíž činnost ukončil, předal". Než dal video na youtube, mírně ho technicky upravil a přidal do pravého horního rohu CNTV1. Zde je jak bylo video prezentováno na youtube:

*        cntv1

*        Během necelého týdne ho shlédlo 3.000 lidí, mělo 100 pozitivních like vs. 5 negativních a 30 komentářů (přibližně), v kterých lidé psali, že se jim líbil jak obsah, tak nové tváře. Potom jsme panu Ortekovi poslali druhé video, které již nemělo mírné technické vady prvního. Na celém videu bylo logo CNTV1 a nápis SvobodnaTelevize.cz. I když věděl, co budeme točit, video na youtube kanál nedal a první video odstranil. U prvního se mu nelíbila kritika Babiše. Druhé mimo jiné tvrdě kritizovalo Zemanovy exekuční zákony a Drahoše. Pan Ortek věděl, že nebudeme užívat jeho minulý formát, který byl především šíření zpráv, takových která mainstream média ignorovala, o čemž nám řekl, že to přestalo mít smysl, protože jeho diváci se o všem dozvídali předem ze sociálních sítí. Takže ty 2 videa jsme dali sami na jeden z našich youtube kanálů a později na jiný. Když jsme tam dali třetí video, úan Ortek nám začal nám psát lži, a podobné lži uvedl ve videu, v kterém nás napadal na CNTV1 kanálu. Lhal, že naše první video mělo jenom 50 (namísto 3.000 shlédnutí), což by ani nemohlo být možné, když měl 8.000 odběratelů. Dále lhal, že nám žádné znělky, loga, atd. nepředal. Potom lhal, že jsme měli pokračovat s jeho zpravodajstvím. Velice se rozčílil, že se na videu psalo, že Svobodná televize je pokračovatelem jeho České nezávislé televize, i když to bylo i na minulém videu a u toho si na to nestěžoval a sám předtím doporučil, abychom užívali tento server.

*        Přitom, když jsme ho potkali, pan Ortek se nám zdál být solidní. Co mohlo být příčinou těch jeho lží nevíme, ale teoreticky je možné, že svou televizi najednou ukončil, protože na něj někdo tlačil, hrozil mu, či ho nějak ovlivnil a potom tak učinil znovu, aby pan Ortek lhal, po našem 3. videu, které bylo značně radikální, i když 100% pravdivé. Existuje ještě pár dalších možných vysvětlení chování pana Orteka, která nás napadají, a jedno z nich je, že neunesl to, že naše první video mělo podstatně lepší odezvu než jeho videa. Normální jednání by ale bylo nás kontaktovat, pokud se mu něco nelíbilo. On si ale vybral to, že bude lhát, pomluví nás, znevěrohodní, poškodí... Ptáme se proč? Proč ty lži, a to i v emailech, které nám zasílal?

*        Máme jako důkazy screensavery, videa, emaily, soubory CNTV, které nám elektronicky předal, atd.

*        Také bychom chtěli vědět jestli se nás snaží poškodit a popírá co nám předal z toho důvodu, že to, či část toho, co předal nám, chce předat někomu jinému, třeba tomu, pro kterého měl kanál provozovat člověk s historií spolupráce s režimem, jak to pan Ortek plánoval původně, aniž si byl vědom, co je v zákulisí. To by se nám vůbec nelíbilo.

*        Takže jediné co učiníme je, že na začátek nebudeme dávat nápis "nyní Svobodná televize," i když na to si pan Ortek předtím nestěžoval.

*        V žádném případě se mu nebudeme omlouvat, jak si přeje. Nemáme za co! Omluvu, spolu s náhradou škody, dluží on nám. O jakou škodu se jedná, dobře ví.

*        Ohledně kvality natáčení. Věděl, že máme kvalitní kamery a můžeme natáčet i v 4K, on mohl maximálně v HDV, což je kvalitou pod HD, které stojí pod Full HD a to pod 4K.

 

o nás a útoky na nás nová revoluce natočené pořady 2018 natocene porady 2017 natočené pořady starší kanál Jana Sedláčka kanál Petra Orteka jiné televize a kanály odkazy kontakt

 

 

 

 

 

Obsah webu je z pohledu západního konspiračního teoretika, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast tak, jak je po listopadu ničena naše vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, který vyzývá k svržení režimu, v kterém přestaly fungovat demokratické instituce, i když jsme v odporu, jsme proti jakémukoli násilí a proti násilí varujeme. Abstraktní obrázky jsou z galerie NASA.

Copyright © 1989-2014 www.25000.cz. Naposledy změněno: 11. 04. 2018