svobodnatelevize.cz   Cílem Svobodné televize je skončit s kolonií či protektorátem ČR tím, že učiníme ohromný nátlak na vládu v nové, tentokrát úplně jiné sametové revoluci. To bude krok č. 1. Plně legální a legitimní! Sponzoruje n¨NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, obrodu národa a vytvoření maximální prosperity.

 

nástroj pro revoluci

 

o nás a útoky na nás
nová revoluce
natočené pořady 2018
natocene porady 2017
natočené pořady starší
kanál Jana Sedláčka
kanál Petra Orteka
jiné televize a kanály
odkazy
kontakt

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

Hlavní natočené pořady 2018


 

Diskutují Josef Toman, Ph.D., JUDr. Norbert Naxera a Bc. Jan Sedláček. Téma. CZEXIT - vystoupení z EU nebude bolestivé, naopak! Co nám mainstream média a politici tají. Snahy Německa od 18 století nás zkolonizovat. V r. 1943 Němci začínají plánovat EU. Letos je 75 výročí a my jejich 100% kolonie či neoprotektorát. Jak z toho bezbolestně a rychle ven! Okamura nemá v žádném případě nejlepší řešení!

 

 

 

 

 

 

CZEXIT bude výhodný a bezbolestný. Nesmíme věřit mainstream médiím a politikům.

https://www.youtube.com/watch?v=8nfB3JEHIvA&t=39s

 

 

 


 

Vysvětluje Josef Toman, Ph.D.

 

 

 

 

 

Bezdůvodný útok a lži Petra Orteka alias Černého

https://www.youtube.com/watch?v=tdW9Y7mevnE

 

 

 


 

Diskutují Josef Toman, Ph.D., Jiří Fábik, JUDr. Norbert Naxera a Petr Hošek. Téma. ČR jako neprávní nelegitimní stát. Genocidní exekuce. Zkorumpovaná justice. Babiš. Trávení národa chemií. Romové. Tábor Lety. Janov, Chánov... Tunely - stejně velké jako všechny platy a důchody dohromady. Restituce Schwarzenberga, Bati, Havla - v rozporu s Benešovými dekrety. Sudetští Němci...

 

 

Revoluce 2018-2020 - 3. Anulace exekucí. 2x vyšší příjmy po zavření tunelů!

https://youtu.be/lmw6_MEzZMY

 

 

 


 

Diskutují stratég Josef Toman, Ph.D,, právník JUDr. Norbert Naxera a student Bc. Jan Serdláček. Strategie, jak napravit polistopadový paskvil co již přes 1/4 století sedí a chrochtá u koryta. Základy pro novou, ale tentokrát úplně jinou sametovou revoluci. 2x vyšší platy a důchody uzavřením tunelů, anulace exekucí, Czexit, atd.

 

 

 

 

Revoluce 2018-2020 - 2. Tajně nahraný Miloš Zeman a Jiří Drahoš. 

https://youtu.be/502z09owXZg

 

 

 

 

 

 

Revoluce 2018-2020 - 1. Úvod. Proč jiné řešení není. Strategický plán nápravy státu.

https://youtu.be/t-gXgqb4jp4


 

o nás a útoky na nás nová revoluce natočené pořady 2018 natocene porady 2017 natočené pořady starší kanál Jana Sedláčka kanál Petra Orteka jiné televize a kanály odkazy kontakt

 

 

 

 

 

Obsah webu je z pohledu západního konspiračního teoretika, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast tak, jak je po listopadu ničena naše vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, který vyzývá k svržení režimu, v kterém přestaly fungovat demokratické instituce, i když jsme v odporu, jsme proti jakémukoli násilí a proti násilí varujeme. Abstraktní obrázky jsou z galerie NASA.

Copyright © 1989-2014 www.25000.cz. Naposledy změněno: 11. 04. 2018