svobodnatelevize.cz   Cílem Svobodné televize je skončit s kolonií či protektorátem ČR tím, že učiníme ohromný nátlak na vládu v nové, tentokrát úplně jiné sametové revoluci. To bude krok č. 1. Plně legální a legitimní! Sponzoruje n¨NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, obrodu národa a vytvoření maximální prosperity.

 

nástroj pro revoluci

 

o nás a útoky na nás
nová revoluce
natočené pořady 2018
natocene porady 2017
natočené pořady starší
kanál Jana Sedláčka
kanál Petra Orteka
jiné televize a kanály
odkazy
kontakt

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

 

stránka se připravuje

 

Video o islámské revoluci v EU a ČR v roce 2029

 

Natočeno v r. 2009,

neuvěřitelně přesně

předpovídá islámskou

budoucnost EU a ČR

pokud ji nestopneme teď

Evropa 2029

https://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY

 

 

 

Německá policie může překročit naše hranice a postřílet naše demonstranty

 

Natočeno v r. 2016. Sobotko - Bělobrádko - Babišovská koalice se pojistila. Německá policie může u nás zasahovat a střílet do demonstrantů na celém území neoprotektorátu ČR. Jako v prvním protektorátu za Hitlera. Přitom jsou Němci ve školách učeni k nenávisti k našemu národu. Učí je, že jejich odsun po válce do Německa byl pochodem smrti, podobně jako pochod Židů do koncentráků, takže postřílení Čechů by jim asi nedělalo problém.

https://www.youtube.com/watch?v=eyQK8GcNhDQ

 

 

 

o nás a útoky na nás nová revoluce natočené pořady 2018 natocene porady 2017 natočené pořady starší kanál Jana Sedláčka kanál Petra Orteka jiné televize a kanály odkazy kontakt

 

 

 

 

 

Obsah webu je z pohledu západního konspiračního teoretika, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast tak, jak je po listopadu ničena naše vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, který vyzývá k svržení režimu, v kterém přestaly fungovat demokratické instituce, i když jsme v odporu, jsme proti jakémukoli násilí a proti násilí varujeme. Abstraktní obrázky jsou z galerie NASA.

Copyright © 1989-2014 www.25000.cz. Naposledy změněno: 11. 04. 2018