svobodnatelevize.cz   Cílem Svobodné televize je skončit s kolonií či protektorátem ČR tím, že učiníme ohromný nátlak na vládu v nové, tentokrát úplně jiné sametové revoluci. To bude krok č. 1. Plně legální a legitimní! Sponzoruje n¨NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, obrodu národa a vytvoření maximální prosperity.

 

nástroj pro revoluci

 

o nás a útoky na nás
nová revoluce
natočené pořady 2018
natocene porady 2017
natočené pořady starší
kanál Jana Sedláčka
kanál Petra Orteka
jiné televize a kanály
odkazy
kontakt

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

stránka se připravuje

 


Videa Jana Sedláčka, jak je natáčí každý týden:
 

https://www.youtube.com/channel/UCl_9npicdTgMJL2oepm6-Bg

 


Informace o Janu Sedláčkovi:
 

Jan Sedláček se narodil roku 1995 v Rokycanech, kde dodnes žije. V současné době dokončuje studium oboru Péče o životní prostředí na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity. Kromě studia má též živnost na prodej drahých kamenů a v poslední době se věnuje i psaní povídek – první dvě mu nedávno vyšly v knižní podobě pod názvem ,,Štramácká dobrodružství I.“

Sedláček je pravicovým konzervativcem, který klade důraz na tradiční hodnoty, jako je osobní svoboda, klasická rodina a konceptuální svrchovanost národních států – což jsou hodnoty, které jsou současným neomarxistickým mainstreamem soustavně likvidovány. Dlouhodobě upozorňuje na nárůst moci mezinárodních kmotrů a na jeho logické důsledky, jako je čím dál tím horší ožebračování občanů, neustálé omezování drobného podnikání či plíživý nástup orwellovské diktatury, na nějž reaguje svým oblíbeným citátem ,,Ten, kdo se vzdá své svobody, aby získal bezpečí, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečí a ztratí obojí“. Odmítá komunismus, fašismus, islám, eurofederalismus i jakékoliv jiné totalitní ideologie, místo toho prosazuje koncept Evropy svrchovaných států fungujících na principu přímé demokracie.

Komentování politiky se aktivně věnuje od roku 2012, kdy si založil blog na serveru iDnes.cz (časem zde začal být cenzurován kvůli jeho nepohodlným názorům a přesunul se na stránku necenzurujeme.cz). V červnu 2014 vstupuje do Národní demokracie, ještě v témž roce zakládá místní organizaci v Rokycanech a stává se jejím předsedou, kterým je dodnes.

Kromě politického dění jsou Sedláčkovým hlavním zájmem přírodní vědy a ochrana životního prostředí. Proto také otevřeně kritizuje ,,stropnicko-bursíkovské“ Zelené, kteří pod falešnou záminkou ochrany přírody prosazují omezování svobody a okrádání občanů, čímž v očích občanů diskreditují racionální environmentální politiku. V tomto duchu Sedláček prosazuje, abychom se místo nesmyslů typu biopaliv a uhlíkových stop zabývali důležitějšími problémy, jako jsou například GMO či retence vody v krajině. Ve volném čase se též věnuje hře na kytaru, houbaření či zahradničení.

 

o nás a útoky na nás nová revoluce natočené pořady 2018 natocene porady 2017 natočené pořady starší kanál Jana Sedláčka kanál Petra Orteka jiné televize a kanály odkazy kontakt

 

 

 

 

 

Obsah webu je z pohledu západního konspiračního teoretika, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast tak, jak je po listopadu ničena naše vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, který vyzývá k svržení režimu, v kterém přestaly fungovat demokratické instituce, i když jsme v odporu, jsme proti jakémukoli násilí a proti násilí varujeme. Abstraktní obrázky jsou z galerie NASA.

Copyright © 1989-2014 www.25000.cz. Naposledy změněno: 11. 04. 2018